Dzięki fundacji Wolne Lektury nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o 5 czytników e-booków Kindle Amazon. Za pomocą tych urządzeń można skorzystać z darmowej oferty e-książek dostępnej na stronie https://Wolnelektury.pl. Ponadto czytniki umożliwiają korzystanie z zasobów z darmowymi e-bookami do pobrania np.:
Chmura Czytania darmowe książki- to wiele pozycji klasyki literackiej zagranicznej i polskiej eBooki | FantastykaPolska.pl (robertjszmidt.pl) - baza darmowych e-bookow z literatury fantasy oraz science-fiction oraz innych zasobów.
Za pomocą urządzeń Kindle można również korzystać z oferty wypożyczalni ebooków Legimi oraz IBUK. Czytniki przekazano nieodpłatnie. Koordynatorem współpracy z fundacją jest pan Kamil Bujnicki.
Urządzenia są dostępne w bibliotece, można je wypożyczyć na określony czas. Zapraszamy do korzystania.
Ponadto już niebawem w naszej szkolnej bibliotece będzie można skorzystać z zasobów cyfrowej wypożyczalni książek i zasobów naukowych CWPN Academica. Więcej o projekcie na stronie: academica.edu.pl

 

Kamil Bujnicki

1_2
1_2
1_1
1_1
1_3
1_3
Previous Next Play Pause
1 2 3