W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym został zorganizowany szkolny konkurs wypieków pt. „Świąteczne piernikowe ciastka”. Konkurs był dedykowany uczniom technikum żywienia i usług gastronomicznych. I tym razem nasi uczniowie nie zawiedli.
Celem konkursu było inspirowanie uczniów do tworzenia i pieczenia świątecznych pierników, kształtowania kreatywności, poszerzanie własnych umiejętności technologicznych i cukierniczych , rozwijanie aktywnej twórczości i wyobraźni u młodych ludzi , a także kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia.
Komisja oceniająca wypieki postanowiła wszystkich uczestników docenić i wynagrodzić.
I miejsce Julia Ratajczak kl. 3 PŻ, II miejsce zajęły Aleksandra Bzdak i Wiktoria Solska kl. 3 TŻ oraz Martyna Parzuchowska kl. 2 PŻ, III miejsce zajęły uczennice kl. 1 PŻ Zuzanna Wechman i Dominika Pawlicka.

Gratuluję zwycięstwa i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.

Cz. W.