W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym został zorganizowany szkolny konkurs pt. : „Najładniejsze bożonarodzeniowe ciasto”. W konkursie udział wzięło 11 uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych. Celem tego konkursu była możliwość sprawdzenia swoich umiejętności cukierniczych a także zdrowa rywalizacja między klasowa. To także doskonała okazja poczucia atmosfery zbliżających się świat Bożego Narodzenia. Po obejrzeniu zaprezentowanych fotografii z ciastami konkursowymi jury przyznało:

Wyróżnienia dla Julii Kopanieckiej kl. 2 Ż i Katarzynie Rykaluk kl. 1 PŻ.
I miejsce uczennicy Julii Ratajczak kl. 2 PŻ,
II miejsce uczennicy Natalii Krajewskiej kl. 4 TŻ,
III miejsce uczennicy Aleksandrze Adamcewicz kl. 3 TŻ .
Dziękuję za udział w konkursie i do zobaczenia za rok.

Julia Ratajczak 2 PŻ

Natalia Krajewska IV Ż

Aleksandra Adamcewicz III Ż