Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
POLITYKA PRYWATNOŚCI ZOBACZ
 
^Góra strony

Przeglu00c4u0085d wszystkich artykuu0139u0082u0102u0142w w sekcji

PROJEKT pt .”KUŹNIA MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY”


    W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Mały , w roku szkolnym 2018/2019, realizowany jest projekt pt. „Kuźnia młodego przedsiębiorcy”. Czas realizacji , to wrzesień 2018 r. - czerwiec 2019 r.
  Celem tego projektu jest nabycie przez uczniów umiejętności funkcjonowania w rzeczywistości gospodarki rynkowej i planowanie własnej kariery zawodowej. Wyrównanie szans zawodowych młodzieży uczącej się w szkołach rolniczych a także podniesienie kompetencji zgodnych z potrzebami rynku pracy. W projekcie tym bierze udział 47 szkół ZSCKR, którego organem prowadzącym jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Na zakończenie realizacji projektu został ogłoszony konkurs na temat : „Zakładanie własnej firmy – biznesplan firmy”, który zostanie rozstrzygnięty w czerwcu 2019 r.

koordynator W. Czerwińska

 


Zmiany organizacyjne - informacja dla rodziców

Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym w związku z projektem zarządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje o zamiarze przekształcenia technikum czteroletniego w pięcioletnie.

Projekt zarządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dotyczący przekształcenia technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym w ZAŁĄCZENIU

 

 


POLITYKA PRYWATNOŚCI


 


Znalezione obrazy dla zapytania logo fundusze europejskie program regionalny

Podobny obraz

 

Modernizacja kształcenia zawodowego

w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym


 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym jest partnerem Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła"

 

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowaszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

 

 

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook